120Hz 17.3 Inch IPS Display Notebook Touch Screen Panel N173HCE-G32 EDP 40 Pin
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : Innolux
Model Number : N173HCE-G32
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5pieces
Price : USD40/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 200pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 20pcs/box
Resolution : 1920x1080
Connector : EDP 40PIN
Surface : Glossy & Matte
Conditon : NEW , Grade A
Stock : Hongkong & Shenzhen
Bracket position : UP DOWN
Contact Now
N173HCE-G32 EDP 40pin LAPTOP LCD SCREEN PANEL 120Hz 17.3inch IPS display
Size 17.3 inch wide screen
Grade Original New Grade A
Surface Glare & Matte
Resolution 1920X1080
Brand Innolux
Model N173HCE-G32
Packing 20pcs per carton
Signal Interface EDP 40pin