B156HAN08.0 AUO LCD Screen 15.6" 144hz 72% Color IPS Notebook Display
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : AUO
Model Number : B156HAN08.0
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5
Price : USD28/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 2000pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 40pcs/box
Resolution : 1920*1080
Connector : eDP (4 Lanes) , Connector , 40 pins
Refresh Rate : 144Hz