Laptop IPS LCD Panel B140XTN07.1 14.0'' Narrow Frame 1366*768 Resolution
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : AUO
Model Number : B140XTN07.1
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5pieces
Price : USD25/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 5000pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 40pcs/box
Resolution : 1366*768
Connector : EDP 30pin
Package : 40pcs/box
Surface : Glossy & Matte
Conditon : NEW , Grade A
Stock : Hongkong & Shenzhen
Bracket position : UP DOWN
Pixel Format : 1366(RGB)×768 , WXGA
Contact Now
Laptop Application laptop LCD screen B140XTN07.1 14.0inch narrow frame 1366*768
Size 14.0 inch narrow frame screen
Grade Original New Grade A
Surface Glare & Matte
Resolution 1366*768
Brand AUO
Model B140XTN07.1
Bracket position UP DOWN
Signal Interface eDP (1 Lane) , 30 pins , Connector