LP156WF7 LED LCD Screen Assembly 15.6" FHD Display Cell Touch Glossy Surface
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Contact Now
Brand Name : LG
Model Number : LP156WF7-SPN1
Certification : ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 5
Price : USD38/PC
Payment Terms : T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 3000pieces
Delivery Time : 2-3days
Packaging Details : 20pcs/box
Resolution : 1920X1080
Connector : EDP 40pin
Surface : Glossy
Condition : NEW, Grade A
Stock : Hongkong
Package : 20pcs/box
Contact Now
15.6" LP156WF7 (SP)(N1) LED LCD Touch Screen Assembly FHD Display in cell touch
Size 15.6inch in cell touch Screen
Grade Original New Grade A
Surface Glossy
Resolution 1920x1080
Display color 262K , 72%